• Üretimde Kalite Üretimde Kalite

  Tam otomatik dozajlama sistemleri ile el değmeden, gravimetrik teknoloji ile hammadde karışımı yapılır. Ürüne, müşteriye, bölgeye özel olarak oluşturulmuş reçeteler ile gerekli karışım hazırlanır. 0,8 metre eninden 16 metre genişliğe, talep edilen boyda, 100 micron-300 micron kalınlık aralığında, % 1-%10 kalınlık hassasiyeti aralığında, TSE standartlarının da üstü bir teknoloji ile üretimler gerçekleşir.

 • Şartsız Müşteri Memnuniyeti Şartsız Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyetini hedef alarak, üretim ve tedarik kalitesinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmek üretim ve kalite güvence organizasyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

 • AR-GE AR-GE

  Şirketimizin başarılarının arkasında en önemli paylardan birine sahip olan Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri hem ulusal hem de uluslararası arenada birçok başarıya imza atmıştır.

 • Satış Ekibi Satış Ekibi

  Satış ekibimiz, Türkiye ve dünyada yaratıcı projeler ve kurumsal stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir.

 • İnsan Kaynakları Politikamız İnsan Kaynakları Politikamız

  Gücümüz Beraberliğimizdir." Bir araya gelmek bir başlangıçtır, bir arada bulunmak bir gelişmedir, beraber çalışabilmek ise başarıdır. Şirket vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz, hedeflerimiz ve iş süreçlerimiz çerçevesinde; Yetkinliklerimize ve pozisyonların gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü şirketimize kazandırmak, Şirket içi iletişim, iş birliği ve motivasyonu daima güçlü tutmak, Tüm çalışanlarımıza eşit ve adil davranarak, çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak ve daimi başarıya teşvik etmek, Ekip ruhu ve dayanışmayı teşvik eden bir kurum kültürünün oluşmasını ve devamlılığını sağlamak, İnsan Kaynakları sistemlerimiz ve uygulamalarımız ile Şirketimizin hedef ve ...

 • İnsan Kaynakları Başvuru Formu İnsan Kaynakları Başvuru Formu

  Açık Pozisyonlar: