AYSA TARIM  2007 den bu yana AYSA markası ile Organik Tarım ve Hayvancılık , seracılık sektöründe faaliyet gösteren; çıktığı yolda edindiği tecrübeler ile müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde verip en iyi kalitede ürünleri sunmayı prensip edinen kurumsal bir şirkettir.
 
Şirketimiz 2013 Senesi başında Ege Bölgesi Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ve Tekirdağ Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ile ilk sözleşme imzalamış , bir yıl sonra ise Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile sözleşme imzalayarak bu alanda bir ilke imza atmıştır.

Tarım Kredi Kooperatifleri dahil kurulumunu yaptığımız beş yüzden fazla tesis sayısı ile bu alanda lider Şirketlerin başında gelmektedir. Edindiğimiz deneyimlerin her gün üzerine koyarak devam eden büyük bir aileyiz. Bünyesinde ziraat mühendisleri, veterinerler, İnşaat mühendisleri, proje yöneticisi mimarları, kalifiye işçileri, alanında uzman satış sonrası destek danışmanları ve müşterilerimiz ile hem ulusal çapta hem de global vitrinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Amacımız dünya çapında bir TÜRK markası olmaktır. Gerçekleştirdiğimiz Avrupa Birliği Projeleri (IPARD) VE TKDK – Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Projeleri, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma birimleri projeleri, Açık Ceza evleri meslek edindirme projeleri gibi birçok kurumsal projede imzamız vardır.

Aysa Tarım 2019 senesi itibariyle bir Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri kuruluşu olan İmece Plastik AŞ ile Bayiilik sözleşmesi imzalamış , İmece Plastik üretimi olan 20 mikrondan 300 mikrona kadar üretimi yapılabilen shrink ambalaj malzemelerinin de TÜRKİYE'DE TEK yetkili satış bayii olmuştur.