Düzce Mantar Tesisi

Prefabrik Kümes

Çadır Kümes

Mantarhane

Mantar Tesisi

İstiridye Mantarı

Düzce Mantar Tesisi

Hayvancılık alanında deneyimli ve profesyonel bir şirket olan Asya Tarım, siz değerli müşterilerimize Düzce bölgesinde Anahtar teslim kümes kurulumu, anahtar teslim mantarhane kurulumu, tavuk satışı, prefabrik yapılar, çelik yapı, depo hangar yapımı hizmeti vermektedir.

Anahtar teslim kümes kurulumu, anahtar teslim mantarhane kurulumu, tavuk satışı, prefabrik yapılar, çelik yapı, depo hangar yapımı denildiğinde yılların verdiği çalışma ile lider şirket olma yolunda ilerlerken,

  • Düzce Prefabrik Kümes
  • Düzce Çadır Kümes
  • Düzce Mantarhane
  • Düzce Mantar Tesisi
  • Düzce İstiridye Mantarı
  • Düzce Kültür Mantarı
  • Düzce Tavukçuluk Ekipmanları
  • Düzce Anahtar Teslim Kümes

gibi konularda siz saygıdeğer müşterilerimize gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Düzce Mantar Tesisi denildiği zaman Hayvancılık sektöründeki öncü konumumuz ile ilerlerken, müşterilerimize en uygun Anahtar teslim kümes kurulumu, anahtar teslim mantarhane kurulumu, tavuk satışı, prefabrik yapılar, çelik yapı, depo hangar yapımı fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Bizlere Düzce bölgesinden www.aysatavuk.com İnternet sitemizde yer alan telefon numaramız ve mail adresimiz ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Asya Tarım, yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimize Anahtar teslim kümes kurulumu, anahtar teslim mantarhane kurulumu, tavuk satışı, prefabrik yapılar, çelik yapı, depo hangar yapımı hizmeti vermektedir.

Düzce Mantar Tesisi - Asya Tarım

AYSA TARIM - AYSA TAVUK 2007 den bu yana AYSA markası ile Organik Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren ; çıktığı yolda edindiği tecrübeler ile müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde verip en iyi kalitede ürünleri sunmayı prensip edinen kurumsal bir şirkettir.

Şirketimiz 2013 Senesi başında Ege Bölgesi Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ve Tekirdağ Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ile ilk sözleşme imzalamış , bir yıl sonra ise Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile sözleşme imzalayarak bu alanda bir ilke imza atmıştır.

Tarım Kredi Kooperatifleri dahil kurulumunu yaptığımız beş yüzden fazla tesis sayısı ile bu alanda lider Şirketlerin başında gelmektedir.

Edindiğimiz deneyimlerin her gün üzerine koyarak devam eden büyük bir aileyiz. Bünyesinde ziraat mühendisleri, veterinerler, İnşaat mühendisleri, proje yöneticisi mimarları, kalifiye işçileri, alanında uzman satış sonrası destek danışmanları ve müşterilerimiz ile hem ulusal çapta hem de global vitrinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yurt dışından gelen birçok talebi karşılamak içinde görüşmelere devam etmektedir. Amacımız dünya çapında bir TÜRK markası olmaktır.

Gerçekleştirdiğimiz Avrupa Birliği Projeleri (IPARD) VE TKDK – Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Projeleri, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma birimleri projeleri, Açık Ceza evleri Kümes Projeleri gibi birçok kurumsal projede imzamız vardır.

Etlik civciv üretimi ve Yumurtacı Yarka yetiştiriciliği, ahır - ağıl - kümes gibi hayvancılık tesisleri yapıları inşaatı, Prefabrik çiftlik evi, Çadır kümes, Prefabrik Kümes, Hangar Kümes kurulumları, Hobi kümesleri, Büyükbaş çadırı ve Küçükbaş çadırı kurulumları, Modern ve klasik türlerde Sera kurulumları, organik sebze meyve yetiştiriciliği, Kültür-İstiridye ve Kayın Mantarı Üretim Tesisleri ( Çadır ve Prefabrik ), mantar çadırı, Solucan Gübresi Üretim Tesisleri kurulumu ve Gübre Üretimi, Çiftlikler için Doğal enerji üretimi tesisleri kurulumu, kaz çiftliği, bıldırcın çiftliği, hindi çiftliği, kanatlı ekipmanları, Tavuk yemi, Tavuk Çadırı, arıcılık ekipmanları, İpek üretim tesisleri, İpek böceği çadırı, gibi birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz her biri kendi alanlarında uzman olan tecrübeli, disiplinli ve enerjik, geniş bir kadro ile hizmet vermektedir.

Tüm enerjimizi ve yatırımlarımızı ülkemizin geleceğini oluşturmak için harcıyoruz.

Gelecekte söz sahibi olacak toplumlar, ancak üreten insanların oluşturduğu topluluklardan oluşur düsturu ile yola çıktık, amacımız sadece üretmek değil EN İYİSİNİ ÜRETMEK ve ÜRETTİRMEK...

 

Mantar Tesisi Denildiğinde Akla Gelen Düzce Lider şirket - Asya Tarım

Hayvancılık alanında öncü şirket olan Asya Tarım, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Mantarhane, Mantar Tesisi, İstiridye Mantarı, Kültür Mantarı, Tavukçuluk Ekipmanları, Anahtar Teslim Kümes, Tarım Kümesleri, Hayvancılık İşletmeleri, Endüstriyel Yapılar, Hangar Yapımı, Samanlık Yapımı, Besihane Kurulumu konularında siz değerli müşterilerimize artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti buluşturmaktan gurur duyar.

Asya Tarım olarak, 7 gün, 24 saat müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Anahtar teslim kümes kurulumu, anahtar teslim mantarhane kurulumu, tavuk satışı, prefabrik yapılar, çelik yapı, depo hangar yapımı hizmetinde, Hayvancılık alanında Türkiye'nin her yerinde verdiğimiz hizmetlerde sonuna kadar müşterilerimize, güzel bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerimize sunmaktayız.

Bizlerden Mantar Tesisi hakkında bilgi almak için Düzce ve diğer bölgelerden 365 gün boyunca ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düzce Mantar Tesisi İletişim

Düzce bölgesinde Mantar Tesisi hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Asya Tarım olarak biz müşterilerimize, Prefabrik Kümes, Çadır Kümes, Mantarhane, Mantar Tesisi, İstiridye Mantarı, Kültür Mantarı, Tavukçuluk Ekipmanları, Anahtar Teslim Kümes, Tarım Kümesleri, Hayvancılık İşletmeleri, Endüstriyel Yapılar, Hangar Yapımı, Samanlık Yapımı, Besihane Kurulumu hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Mantar Tesisi hakkında soru sormak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere


 0272 229 44 45 info@aysatavuk.com 0533 543 89 10

iletişim alanlarından ulaşabilirsiniz.

Düzce Mantar Tesisi - Mantar Tesisi Düzce - Mantar Tesisi - Mantar Tesisi 2021 fiyatları - Düzce Mantar Tesisi en uygun prefabrik - Mantar Tesisi prefabrik kümes - Düzce Mantar Tesisi prefabrik ahır - Mantar Tesisi çelik depo - Düzce Mantar Tesisi en uygun trapez - Mantar Tesisi en yakın çiftlik - Düzce Mantar Tesisi en büyük kümes - Mantar Tesisi Tavuk çiftliği - Düzce Mantar Tesisi devlet destekli - Mantar Tesisi hibe kümes - Düzce Mantar Tesisi samanlık yapımı - Mantar Tesisi depo yapımı - Düzce Mantar Tesisi profesyonel kümes - Mantar Tesisi kümes hizmetleri - Düzce Mantar Tesisi çadır yapılar - Mantar Tesisi endüstriyel yapılar - Düzce Mantar Tesisi depo yapımı - Mantar Tesisi en uygun fiyatlar

www.aysatavuk.com