Bağ Evi


Dünyada ve Türkiye genelinde barınma ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak yapılan hafif çelik yapılardır. Son zamanlarda Dünya  nüfusunun artmasına bağlı olarak hafif çelik konutlara olan ihtiyaçlarda artış göstermiştir. Hafif çelik evler diğer yapılara göre daha güvenilir daha sağlam, dayanıklı yapılardır.
 Hafif çelik evler,  hafif çeliğin Rollform makinalarında şekillendirilmesiyle U ve C profillerden oluşmaktadır. Hafif  çelik evler kullanılan çeliğin kalınlığına,kalitesine,tonajına  bağlı olarak m 2 bazında fiyatlandırılmaktadır. Hafif çelik evlerde fiyatlar proje bazında değişkenlik göstermektedir.  Hafif çelik iki katlı dubleks villalar  istenilen projelerde zevkinize uygun isteğinize  göre yapılabilmektedir. Hafif çelik ev fiyatları , hafif çelik tek katlı evler iklim koşullarının çetin geçtiği çok kar alan bölgelerde yapıların bölgenin İklim koşullarına uygun olması açısından tercih edilmektedir. Hafif çelik evler, Prefabrik evlere göre daha dayanıklı, sağlam yapılardır. Hafif çelik ev fiyatları m2 bazında ve proje bazında fiyatlandırılmaktadır. Aysa Tarım tarafından müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan hafif çelik yapılar hayallerinizdeki çelik evlere, villalara sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Hafif Çelik Konstrüksiyon yapılar özellikle zamanın değerli olduğu günümüzde inşaat sektöründe hızlı bir çözüm olması sebebiyle tercih edilmektedir. Hafif çelik evler yapım esnasında müşterilerimizin gözlerini çeliğin ışıltısıyla doldurmaktadır, Hafi çelik evler de çelik aksamdaki pırıltılar hafif çelik evlerin gücünü göstermektedir.
 
Hafif çelik konstrüksiyon evler  ısı,ses yalıtımı düşünülerek çeliğin şekillendirilmesiyle yapılmaktadır. Enerji tüketimini minimum seviyeye indirgemeyi hedeflemektedir. Hafif çelik evler uzun ömürlü yapılardır. Kullanım ömürleri 70 – 80 yıl olarak bilinmektedir.Hafif çelik kostrüksiyon evler dış cephelerinde farklı kaplama uygulamarı yapılarak farklı görünüşlerde olmasına imkan sağlamaktadır.


Hafif  çelik konstrüksiyon evlerin  Avantajları 
·         Mükemmel Isı ve ses izolasyonu sağlanmaktadır.
·         Depreme dayanıklıdır.. Sarsıntılara karşı Mukavemet, direnç  gösterir.
·         Düşük enerji maliyetleri vardır.
·         Montaj işlemleri kısa sürede yapılmaktadır. İnşaat yapım maliyetleri düşüktür.
·         Atık yoktur çevreye zarar vermez
·         Hafif çelik evler bir çok kez demontaj (söküm) için uygundur. Montaj yapılabilir.
·         Prefabrik yapılara göre daha uzun ömürlüdür.
·         Yalıtımları diğer yapılara göre % 30 daha yüksektir.
·         Özel tasarımlara olanak sağlanmaktadır.
·         İnsan sağlığına zarar veren hiçbir madde kullanılmamaktadır.
·         Çevre dostudur atık bırakmaz.
·         Hafif çelik yapılar dış cephelerine farklı kaplamalar yapılabilir,

Hafi çelik yapılar tüm iklim koşullarında güvenle kullanılabilir.